Këtë koment la Loredana pranë fotos ku Mozzik paralajmëron bashkëpunimin me Unikkatil - Bota Sot
Këtë koment la Loredana pranë fotos ku Mozzik paralajmëron bashkëpunimin me Unikkatil

Mediale Vip

Këtë koment la Loredana pranë fotos ku Mozzik paralajmëron bashkëpunimin me Unikkatil

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 09:58
Unikkatil, Mozzik, Loredana

Mozzik e ka paralajmëruar bashkëpunimin me Unikkatil.   

Mozzik dhe Unikkatil po vijnë në bashkëpunim dhe këtë e ka konfirmuar vetë Mozzik nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Humbën edhe shkronjat gati tu e postu ket foto..po man fund ndodhi kjo ondërr e ndjekun me punë e vullnet Nesër del konga ft. @unikkatilofficialnë ora 18:00 ! ”, ka shkruar Mozzik pranë postimit.

E në mesin e shumë komenteve pozitive nuk ka munguar edhe ai i Loredana Zefit.

“Phaaaaaaaaa!!!!!! U qmenda krejt”, ka shkruar reperja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat