Pasi u përfol për ndarjen nga burri, Inva Mula dëshmon të vërtetën me këtë foto romantike - Bota Sot
Pasi u përfol për ndarjen nga burri, Inva Mula dëshmon të vërtetën me këtë foto romantike

Mediale Vip

Pasi u përfol për ndarjen nga burri, Inva Mula dëshmon të vërtetën me këtë foto romantike

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 11:25
Inva Mula dhe Hetem Ramadani

Pasi u përfol se sopranoja e njohur Inva Mula dhe bashkëshorti i saj Hetem Ramadani i kishin dhënë fund mardhënies së tyre 11 vjeçare, ka qenë vetë sopranoja e cila ka reaguar me anë të një fotografie ‘romantike’ duke shpjeguar të vërtetën.

Inva Mula ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për të treguar se ajo nuk është ndarë nga burri  i saj Hetem Ramadani. 

Publikimi i fotove ku dyshja shihen së bashku, i eliminon gjitha thashethemet që qarkullonin kohëve të fundit. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat