Për kë qajti në dasmën e saj “Pajtesa” e “Çka ka shpija”? - Bota Sot
Për kë qajti në dasmën e saj “Pajtesa” e “Çka ka shpija”?

Mediale Vip

Për kë qajti në dasmën e saj “Pajtesa” e “Çka ka shpija”?

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 12:11
Fjona Gllavica dhe bashkëshorti i saj

Fjona Gllavica, aktorja e shkolluar, por që në publik u bë e njohur përmes rolit komik në “Çka ka shpija”, vetëm pak ditë më parë i ka dhënë fund beqarisë.

Aktorja simpatike është martuar me partnerin e saj shumë vjeçar me një dasmë që po cilësohet si madhështore.

Aktorja dhe bashkëshorti i saj u kurorëzhan nga i pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ndërkohë që në dasëm Gllavica kishte njerëzit e saj më të dashur.

Image
Image

Por, i mungoj dikush, madje shumë. Mes të dashurve, ajo nuk e kishte të ëmën, e cila ka ndërruar jetë vite më parë dhe Fjones i mungon gjithmonë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat