Dhurata po bëhet gati për ‘dasëm’, pozon me fustan nusërie! - Bota Sot
Dhurata po bëhet gati për ‘dasëm’, pozon me fustan nusërie!

Mediale Vip

Dhurata po bëhet gati për ‘dasëm’, pozon me fustan nusërie!

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 14:20
Dhurata Ahmetaj

Dhurata Ahmetaj vazhdon të realizojë fotosesione për reklama ndaj bizneseve të ndryshme.

Detyra e një fotomodeleje duket se po i pëlqen dukshëm asaj.

Muaj më parë u përfol për një romancë të re dashurie të saj, por që e njëjta vazhdon qe jetën e saj private ta ruaj larg medias rozë.

E në imazhet e reja ajo ka pozuar me një vello, gjë e cila ngjallë dyshime se ajo po përgatitet për një dasëm.

Vello është dizejnuar nga Merita Harxhi- Koca, dhe duket kaq perfekte.

Por, kush është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën asaj, do ta kuptojmë së shpejti! 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat