Luana Vjollca befasohet nga ky person i njohur për publikun - Bota Sot
Luana Vjollca befasohet nga ky person i njohur për publikun

Mediale Vip

Luana Vjollca befasohet nga ky person i njohur për publikun

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 15:59
Luana Vjollca

Një prej personave të njohur për publikun e ka befasuar Luana Vjollcën.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjolla, ka shoqëri të mirë me stilisten, Blerina Kllokoqi-Rugova me të cilën edhe bashkëpunon.

Dyshja shumicën e kohës janë bashkë e së fundmi ishte Blerina ajo e cila e ka befasuar Luanën.

Buqetën me lule që ia ka dhuruar, këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit në Instagram

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat