Noizy i bën ‘diss’ Getit në prani të Luanës - Bota Sot
Noizy i bën ‘diss’ Getit në prani të Luanës

Mediale Vip

Noizy i bën ‘diss’ Getit në prani të Luanës

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 17:08
Noizy

Noizy i bën të fala Getit me këngën ‘Jena mbretër’.

Noizy dhe Luana Vjollca ka ndarë skenën në koncertin e fundit aty ku reperi nga Shqipëria ka habitur të pranishmit me veprimin e tij.

Kujtojmë se në të kaluarën Rigelsi kishte probleme me anëtarët e ‘Babastars’ me të cilët ka pasur edhe përleshje fizike krah ‘dissa-ve’ që ua ka kushtuar.

E së fundi në koncertin me Luanën në momentin kur fillon njëra nga ‘dissat’ e reperit ‘Jena Mbretër’ i thotë moderatores bëj të fala kunatit. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat