Princ George feston ditëlindjen e gjashtë në Karaibe - Bota Sot
Princ George feston ditëlindjen e gjashtë në Karaibe

Mediale Vip

Princ George feston ditëlindjen e gjashtë në Karaibe

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 17:21
Princ George

Shumica e njerëzve të zakonshëm festojnë 6 vjetorin e tyre me një festë në një pishinë noti apo në shtëpi me disa bashkëmoshatarë. Mirëpo, kur je i treti në vijën e frontit ndryshon rasti.

Sipas The Sun, Princi William dhe Kate janë duke kaluar pushimet e verës dhe ditëlindjen e 6-të të Princit George në ishullin e Karaibeve në Mustique.

Ishulli është një nga destinacionet më të preferuara të William dhe Kate, në fakt George festoi ditëlindjen e tij të 5-të edhe vitin e kaluar.

Image

Pushimi i William dhe Kate pushimin vjetor e kalojnë gjatë muajve korrik dhe gusht pasi janë më të lirë nga detyrat e tyre mbretërore.

Ata zgjedhin pikërisht këtë ishull që iu siguron privatësi për të kaluar kohë me fëmijët e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...