Brad dhe Jolie i japin fund luftës - Bota Sot
Brad dhe Jolie i japin fund luftës

Mediale Vip

Brad dhe Jolie i japin fund luftës

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 18:01
Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Pas shumë muajsh të padive, çifti më i famshëm i Hollywoodit më në fund arriti të binte dakord mbi kujdestarinë e fëmijëve.

Edhe pse muaj më vonë, Angelina Jolie ishte ajo që pengoi finalizimin e divorcit, tash është relaksuar dhe pranoi që gjatë verës fëmijët të jenë së bashku me babanë Brad Pitt, transmeton KosovaPress.

Për shkak të faktit se Angelina është e angazhuar në filmimin e një filmi të ri, fëmijët do të argëtohen gjatë kësaj kohe në vilën luksoze të ish-burrit të saj.

Vendimi i aktores së famshme konsiderohet një ndryshim i madh dhe Brad është i kënaqur që më në fund të jetë në gjendje të kalojë pak kohë me fëmijët e tij.

Angelina Jolie dhe Brad Pit u ndanë në shtator 2016, pas dy vjet martese, dhe së shpejti paraqitën një aplikim për divorc.

Jolie pastaj kërkoi kujdestarinë e plotë të fëmijëve, lufta ishte e gjatë dhe e ashpër, por në fund lejoi Brad që të kalonte më shumë kohë me ta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...