Aktori turk flet për eksperiencën në Kosovë, ja çfarë i ka lënë përshtypje - Bota Sot
Aktori turk flet për eksperiencën në Kosovë, ja çfarë i ka lënë përshtypje

Mediale Vip

Aktori turk flet për eksperiencën në Kosovë, ja çfarë i ka lënë përshtypje

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 19:30
Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya javën i kishte bërë vizitë Kosovës.

Erkan Petekkaya është një nga aktorët më të njohur dhe më të pëlqyer jo vetëm për vendin e tij Turqinë por edhe për shtetin tonë.

‘Cihani’ i bëri vizitë kryeqytetit javën e kaluar me ç’ rast dha edhe një intervistë për ‘Qejfi më i madh se Stambolli’ për eksperienca që ka përjetuar gjatë kësaj vizite.

Në pyetjen se çfarë të ka lënë mbresa më së shumti në Kosovë aktori ishte përgjigjur: “Kam mbetur i magjepsur me pritjen që kosovarët ma bënë, u ndjeva si të isha në Turqi”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat