Me këto kthesa trupore, Samanta do t’ua rrënqeth lëkurën - Bota Sot
Me këto kthesa trupore, Samanta do t’ua rrënqeth lëkurën

Mediale Vip

Me këto kthesa trupore, Samanta do t’ua rrënqeth lëkurën

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 19:51
Samanta Karavella

Samanta Karavella është një nga artistet më seksi në estradën shqiptare.

Samanta Karavella ka publikuar fotografinë e radhës në Instagram me të cilën ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e publikuar këngëtarja është shfaqur shumë e ‘nxehtë’ me një minifund ku të pasmet e saj ‘bombastike’ do j’u futë imagjinatën në funksion.

Ndryshe, sa i përket muzikës Samanta po përgatitet për tregun ndërkombëtar, kënga e fundit është në gjuhën angleze dhe titullohet ‘My Heart’s Song’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat