Vajzat le të mbahen, Ronaldo tegon muskujt - Bota Sot
Vajzat le të mbahen, Ronaldo tegon muskujt

Mediale Vip

Vajzat le të mbahen, Ronaldo tegon muskujt

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 20:08
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ka ndarë një imazh ku shfaqet gjysmë i zhveshur.

Cristiano Ronaldo konsiderohet jo vetëm si një nga futbollistët më të mirë në histori por edhe një nga atletët.

Ai njihet për përkushtimin maksimal prej momenti kur fillon sezoni deri tëk fishkëllima e fundit. Së fundmi futbollisti i Juventusit ka publikuar një fotografi ku shihet tek sa relaksohet në ‘Ice Bath’.

Image

Ronaldo posedon një fizik fenomenal dhe këtë e ka treguar edhe në imazhin e fundit me anë të cilit edhe këtë herë arrinë të rrëmbej vëmendjen e vajzave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat