Fejohet çifti i njohur - Bota Sot
Fejohet çifti i njohur

Mediale Vip

Fejohet çifti i njohur

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 22:42
Dasha Zhukova dhe Stavros Niarkosin

Dasha Zhukova dhe Stavros Niarkosin, janë fejuar.

38 vjeçarja dhe 34 vjeçari, u fejuan të dielën në New York, raporton Page Six.

“Çifti po planifikon të martohet kët vit, ata po merren me detajet”, tha një burim për Page Six.

Dasha dhe Stavros kanë marrë pjesë kohët e fundit në dasmën e Karlie Kloss dhe Josh Kushner në Wyoming.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat