Ndjekësja e quan të shëmtuar! Eni Koçi i përgjigjet ashpër dhe i mbyll gojën komentueses - Bota Sot
Ndjekësja e quan të shëmtuar! Eni Koçi i përgjigjet ashpër dhe i mbyll gojën komentueses

Mediale Vip

Ndjekësja e quan të shëmtuar! Eni Koçi i përgjigjet ashpër dhe i mbyll gojën komentueses

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 00:50
Eni Koçi

Dy ditë më parë këngëtari Genc Prelvukaj martoi vëllain e tij.

Ai ishte i pranishëm së bashku me partneren e tij Eni Koçi dhe ditën e stome kanë vendosur që të publikojnë në Instagram fotot e dasmës.

Pak më parë Eni ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shfaqet krahas Gencit të dy të veshur me të zeza.

Një ndjekëse e saj në Instagram e ka cilësuar këngëtaren të shëmtuar dhe kjo gjjë e ka irrituar Enin.

Ajo nuk ka ezituar ti kthejë përgjigje duke i vënë në dukje se nëse nuk e pëlqen mund ta heqë nga ndjekësit.

“Nuk e di se çfarë e shtyn vallë një femër të bëjë një koment të tillë? Po më vjen habi sepse më paske edhe follow. Mund të më bësh edhe unfollow dhe pakënaqësitë mund t’i shfrysh në një tjetër profil meqë nuk paske punë tjetër për të bërë. Bye!” Shkruan Eni.

Këtë foto e ka publikuar edhe Genci, i cili në përshkrimin e fotos ka shkruar se e ka tepruar pak me pijen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat