Dhurata Dora arrin shifrën jubilare me ‘Zemër’ - Bota Sot
Dhurata Dora arrin shifrën jubilare me ‘Zemër’

Mediale Vip

Dhurata Dora arrin shifrën jubilare me ‘Zemër’

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 07:17
Dhurata Dora dhe Soolking

Dueti me Soolking padyshim është hiti i kësaj vere.

Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe një nga më të pëlqyerat e estradës shqiptare.

Muaj më parë ajo kishte bërë një duet me këngëtarin algjerian Soolking kënga që mban titullin ‘Zemër’ tani numëron mbi 100 milion klikime në Youtube.

E kjo është suksesi më i madh që këngëtarja shqiptare ka arritur deri më tani me një bashkëpunim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat