Konfirmohet: Anne dhe Thomas janë në lidhje - Bota Sot
Konfirmohet: Anne dhe Thomas janë në lidhje

Mediale Vip

Konfirmohet: Anne dhe Thomas janë në lidhje

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 07:36
Anne Heche dhe Thomas Jane

Është zyrtare – Anne Heche dhe Thomas Jane janë në lidhje.

Pasi çifti nxiti thashetheme në maj, një burim konfirmoi se dy aktorët janë në një marrëdhënie.

“Ata kanë qenë miq për shumë vjet dhe kanë mendime shumë të ngjashme me njëri-tjetrin. Ata e përkrahin njëri-tjetrin dhe janë definitivisht të dashuruar”, tha një burim për People.

Thomas dhe Anne janë parë për dore në disa ngjarje gjatë muajve të fundit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat