Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën e re - Bota Sot
Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën e re

Mediale Vip

Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën e re

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 07:55
Mc Kresha dhe Lyrical Son

Dy nga reperët më të njohur të estradës shqiptare, Mc Kresha dhe Lyrical Son, kanë publikuar këngën e re në bashkëpunim me Semiautomvtic.

Kënga quhet private, dhe është krijim i vetë PINT’ave.

Përndryshe, Mc Kresha dhe Lyrical Son janë themeluesit e grupit PINT. Ata të dy shpesh herë kanë sjellë bashkëpunime, dhe shpesh herë e kanë treguar se janë shokë të mirë me njëri-tjetrin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat