E quajti “e shëmtuar”, kështu i përgjigjet Eni Koçi komentueses - Bota Sot
E quajti “e shëmtuar”, kështu i përgjigjet Eni Koçi komentueses

Mediale Vip

E quajti “e shëmtuar”, kështu i përgjigjet Eni Koçi komentueses

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 08:16
Eni Koçi

Eni Koçi është ofenduar publikisht nga një ndjekëse e saj.

Këngëtarja Eni Koçi ka një numër jo të vogël ndjekësish në Instagram.

Mirëpo bazuar në një koment të fundit, jo të gjithë e ndjekin pse janë fans të këngëtares. Dikush prej tyre madje e ka ofenduar atë publikisht duke e quajtur të shëmtuar.

“Nuk e di se çfarë e shtyn vallë një femër të bëjë një koment të tillë? Po më vjen habi sepse më paske edhe follow. Mund të më bësh edhe unfollow dhe pakënaqësitë mund t’i shfrysh në një tjetër profil meqë nuk paske punë tjetër për të bërë. Bye!”, ishte përgjigja e Enit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat