Konkurentja e Kim Kardashian, modelja ruse vazhdon të befasoj fansat - Bota Sot
Konkurentja e Kim Kardashian, modelja ruse vazhdon të befasoj fansat

Mediale Vip

Konkurentja e Kim Kardashian, modelja ruse vazhdon të befasoj fansat

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 08:45
Anastasiya Kvitko

Anastasiya Kvitko është modelja ruse e cila njihet si një konkurrente ‘serioze’ e Kim Kardashian sa i përket formave trupore dhe bukurisë që e karakterizon.

Bukuroshja 24 vjeçare ka lindur në Rusi, mirëpo tani jeton në ShBA, fillimisht në Miami për të lëvizur pastaj në Los Angelos. 

Ajo në fushën e modelimit është e angazhuar qysh prej vitit 2014 dhe vëmendja që ka marrë nga mediat është e jashtëzakonshme.

Gjithashtu modelja ndiqet nga miliona fansa edhe në llogarinë e saj në Instagram, ku së fundmi ka publikuar një foto të ‘nxehtë’ duke marë shumë pëlqime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat