Melinda Ademi pozon atraktive në të kuqe - Bota Sot
Melinda Ademi pozon atraktive në të kuqe

Mediale Vip

Melinda Ademi pozon atraktive në të kuqe

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 10:06
Melinda

Vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me projektet që sjell dhe jo vetëm. 

Rap-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, krahas muzikës shquhet edhe për dukjen e saj atraktive.

Zeshkania është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa ndan me fansat imazhe dhe video të llojllojshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ALPHA 🔥

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat