Luana si një kukull ‘Barbie’, habit të gjithë me pamjen e re - Bota Sot
Luana si një kukull ‘Barbie’, habit të gjithë me pamjen e re

Mediale Vip

Luana si një kukull ‘Barbie’, habit të gjithë me pamjen e re

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 11:23
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka ndryshuar mjaft shumë dukjen e saj.

Në fotot më të fundit të realizuara, Luana vjen shumë ndryshe, si në stil të flokëve ashtu edhe në veshje.

Luana shihet në flokë të bardhë e të drejtë dhe me balluke, më të shkurtër se zakonisht.

Ajo ka zgjedhur një veshje mjaft ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim, duke veshur një komplet të pantalloneve dhe këmishë në numër shumë të madh.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Vogue by @fioralbakryemadhi 📸

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...