Loredana tregon dukjen e saj natyrale duke pozuar pa makijazh - Bota Sot
Loredana tregon dukjen e saj natyrale duke pozuar pa makijazh

Mediale Vip

Loredana tregon dukjen e saj natyrale duke pozuar pa makijazh

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 12:01
Loredana Zefi

Rap – artistja nga Ferizaji, Loredana Zefi, është mjaft e pëlqyer nga publiku. 

Krahas karrierës muzikore, ajo komentohet tejet shumë edhe për dukjen, pasi në të shumtën e kohës shfaqet me makijazh.

Biondja së fundmi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj personale, Instagram, teksa tregon dukjen natyrale për të gjithë fansat e saj.

Në ndërkohë, ajo akoma është në qendër të vëmendjes për shkak se para pak muajve e kishte mashtruar një çift zviceran me plot 700,000 mijë franga.

Image

Mirëpo, kjo nuk e ka ndaluar këngëtaren Zefi që të vazhdojë me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme edhe në Gjermani.

Ajo para pak ditëve publikoi listën e koncerteve, ku pritet të performojë bashkë me bashkëshortin e saj, Mozzik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat