Arrestohet aktorja e njohur - Bota Sot
Arrestohet aktorja e njohur

Mediale Vip

Arrestohet aktorja e njohur

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 12:37
Sonja Sohn

Sonja Sohn është nën arrest.

Aktorja 55 vjeçare u arrestua për posedim të kokainës, raporton TMZ, transmeton Klan Kosova.

Sonja u arrestua rreth orës 2 në Karolinën Veriore, për posedim të kokainës, posedim të marihuanës dhe vegla të drogës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...