Këngëtarja e famshme zbulon me sa meshkuj ka fjetur - Bota Sot
Këngëtarja e famshme zbulon me sa meshkuj ka fjetur

Mediale Vip

Këngëtarja e famshme zbulon me sa meshkuj ka fjetur

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 12:41
Mariah Carey

Mariah Carey konsiderohet një tërheqëse fatale për meshkujt.

Por duket sikur kjo nuk është kështu, pasi diva preferon cilësinë dhe jo sasinë.

Këngëtarja kohët e fundit zbuloi se ajo kishte pesë partnerë seksual deri më tani në jetën e saj.

“Sinqerisht, unë jam pak e modës së vjetër në krahasim me koleget e mia në degë. Unë kisha vetëm pesë, por ata ishin të gjithë shumë të ndryshëm, "tha Carey.

Ajo nuk tregoi se cilët ishin partnerët e saj, por mediat e huaja besojnë se mund të listonin partnerët seksualë të divës 49-vjeçare.

Carey u martua për herë të parë në vitin 1993 me producentin 21 vjet më të vjetër Tomy Montol, me të cilin ishte së bashku deri në vitin 1998.

Nga viti 1998 deri në vitin 2001, ishte i lidhur me këngëtarin Luis Miguel.

Në vitin 2008, u martua me këngëtarin dhe aktorin dhjetë vjet më të ri, Nick Canon, me të cilin ka binjakët tetëvjeçar. Çifti u nda në 2014.

Edhe martesa e radhës me miliarderin James Pako nuk kaloi mirë, pasi ai e tradhtoi, ndërsa nga tetori 2018 është në lidhje me balerinin Bryan Tanak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat