Flaka Krelani poston foton pranë pishinës dhe e quan veten ‘Lamborghini’ - Bota Sot
Flaka Krelani poston foton pranë pishinës dhe e quan veten ‘Lamborghini’

Mediale Vip

Flaka Krelani poston foton pranë pishinës dhe e quan veten ‘Lamborghini’

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 13:17
Flaka Krelani

Këngëtarja shqiptare ka bër një përshkrim interesant pranë fotografisë që ka postuar.

Flaka në profilin e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit foton ku shihet duke ekspozuar format në bikini, ku siç duket këngëtarja ka kaluar ditën në pishinë.

E në mbishkrimin e kësaj fotoje Flaka ka shkruar: “Nëse Lamborghini Aventador do të ishte një femër”.

Kështu këngëtarja tregon se e konsideron veten si një veturë Lambo, që janë nga veturat më të shtrenjta dhe më të shpejta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat