Stresi bëhet i ‘gjallë’, jep lajmin e shumëpritur - Bota Sot
Stresi bëhet i ‘gjallë’, jep lajmin e shumëpritur

Mediale Vip

Stresi bëhet i ‘gjallë’, jep lajmin e shumëpritur

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 15:08
Stresi

Reperi Stresi, ka paralajmëruar se pas lirimit nga burgu do ta vazhdojë karrierën muzikore me projekte të reja dhe e mbajti fjalën.

Ai për fansat e dha lajmin e rëndësishëm lidhur me këngën e re të cilën do ta publikoj sot në orën 17:00.

Kënga do të titullohet ‘Real Life’ dhe fansat me padurim po e presin publikimin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...