Ish e dashura e Prince Harry fton në dasmën e saj çiftin mbretëror - Bota Sot
Ish e dashura e Prince Harry fton në dasmën e saj çiftin mbretëror

Mediale Vip

Ish e dashura e Prince Harry fton në dasmën e saj çiftin mbretëror

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 15:43
Ellie Goulding dhe Prince Harry

Ish e dashura e Prince Harry po martohet.

Ish e dashura e Prince Harry, Ellie Goulding do të martohet së shpejti me Caspar Jopling dhe me këtë rast, ka ftuar në dasmën e saj edhe çiftin mbretëror.

Në mesin e shumë të tjerëve, ftesë kanë pranuar edhe çifti mbretëror, dukesha e Kembrixhit, Kate, dhe Princi William.

Mirëpo ende nuk është konfirmuar nëse janë të ftuar në dasmë edhe Meghan Markle me Princin Harry.

Image

Siç shkruan “The Sun”, të ftuara nderi në dasmë do të jenë edhe Princesha Beatrice dhe Eugenie, me nënën e tyre, Sarah Ferguson.

William dhe Kate do t’i gëzohen festës, në të cilën do të jenë të ftuar edhe personazhe të njohur si Ed Sheeran dhe Rita Ora. Megjithatë, nuk dihet nëse Princi Harry dhe Meghan Markle do të bëhen pjesë e eventit nëse janë të ftuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat