“Do doja të isha e vdekur”, Cardi B shqetëson të gjithë fansat me deklaratën e papritur - Bota Sot
“Do doja të isha e vdekur”, Cardi B shqetëson të gjithë fansat me deklaratën e papritur

Mediale Vip

“Do doja të isha e vdekur”, Cardi B shqetëson të gjithë fansat me deklaratën e papritur

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 15:54
Cardi B

Cardi B ka treguar gjithmonë se sa shumë besim ka tek vetja, por ndonjëherë duket se dhe ajo ka probleme si çdo njeri tjetër. Së fundmi reperja e njohur bëri një postim në ‘Twitter’ që trembi të gjithë fansat e saj. “Do doja të isha e vdekur”, shkruante Cardi në një postim, që alarmoi të gjithë fansat.

Por pas disa minutash reperja u pendua për deklaratën e saj dhe e fshiu menjëherë. Askush nuk ka arritur të kuptojë se çfarë ka ndodhur me reperen, por disa aludojnë se ajo duhet të ketë qenë e lodhur dhe prandaj është shprehur në atë mënyrë. Cardi B këto kohë ka qenë vazhdimisht prezente në koncerte të ndryshme dhe më i fundit ishte ai në Kaliforni. Megjithatë vetë ajo nuk ka shfaqur asnjë shenjë mërzitje, sepse nëpërmjet rrjeteve sociale ka treguar se ka qenë në humor të mirë. Madje duket se dhe jeta private e artistes po shkon më së miri, sepse ajo është shfaqur e lumtur përkrah partnerit të saj Offset. Kujtojmë se dyshja e njohur janë edhe prindër të një vajze 1-vjeçare të quajtur Kulture. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...