Bradley Cooper shihet për herë të parë me vajzën e tij pas gjyqit të kujdestarisë - Bota Sot
Bradley Cooper shihet për herë të parë me vajzën e tij pas gjyqit të kujdestarisë

Mediale Vip

Bradley Cooper shihet për herë të parë me vajzën e tij pas gjyqit të kujdestarisë

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 16:29
Bradley Cooper dhe Lea

Pavarësisht se Bradley Cooper dhe Irina Shayk i dhanë fund lidhjes së tyre disavjeçare, çifti vazhdon të mbajë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin dhe kjo për shkak të vajzës së tyre. 44-vjeçari është fotografuar nga paparacët, për herë të parë që pas gjyqit mbi kujdestarinë e vogëlushes Lea. Bradley dukej me një veshje të thjeshtë dhe sporticve, një kapele në kokë dhe disa çanta në duar bashkë me një valixhe, sigurisht me vajzën në krah. Kujtojmë se disa ditë më parë, Irina u komentua në media për një lidhje të re, ndërsa Bradley nga ana tjetër, vazhdon të komentohet për marrëdhënien e tij me Lady Gaga-n. Momentalisht, modelja dhe aktori kujdesen të dy për Lean, ndërsa marrëdhënia e tyre vazhdon e njëjtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...