Nora Istrefi mahnit të gjithë me dukjen më të fundit - Bota Sot
Nora Istrefi mahnit të gjithë me dukjen më të fundit

Mediale Vip

Nora Istrefi mahnit të gjithë me dukjen më të fundit

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 18:22
Nora Istrefi

Nora shafqet sërish mahnitëse.

Këngëtarja Nora Istrefi këtë herë vjenn ë një foto ku shihet e rregulluar për mrekulli.

Ajo shfaqet me grim dhe flokë të rregulluar, e brunja e bukur shihet se është përkujdesur për çdo detaj në këtë dukje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat