Kjo mund të j’u ketë ikur, Bella Hadid fotografohet teksa kap të pasmet e veta - Bota Sot
Kjo mund të j’u ketë ikur, Bella Hadid fotografohet teksa kap të pasmet e veta

Mediale Vip

Kjo mund të j’u ketë ikur, Bella Hadid fotografohet teksa kap të pasmet e veta

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 22:20
Bella Hadid

Bella Hadid është një nga modelet më me famë në botë, dhe për imazhin e saj bëjnë ‘luftë’ shumë kompani të mëdha të modelizmit.

Modelja me prejardhje nga Palestina ka publikuar një fotografi në Instagram teksa shihet duke mbajtur me duar të pasmet e saj të formësuara.

Kujtojmë se Bella është motra e Anwar Hadid djaloshit i cili ka rrëmbyer zemrën e këngëtares shqiptare Dua Lipa.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...