Fifi nuk ka ndërmend të ndalet, gati projekti i ri - Bota Sot
Fifi nuk ka ndërmend të ndalet, gati projekti i ri

Mediale Vip

Fifi nuk ka ndërmend të ndalet, gati projekti i ri

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 22:21
Fifi

Ende nuk janë bërë një javë që nga lansimi i video-projektit ‘Indiane’ por Fifi nuk ka ndërmend të ndaloj.

Minuta më parë Filloreta me anë të një postimi të bërë konfirmoi se këtë javë do ta publikoj këngën e re për të cilin nuk dha ndonjë detaj më shumë.

Përndryshe kënga e fundit ‘Indiana’ po pritet mjaft mirë nga publiku dhe tashmë ka arritur t’i arkëtoj mbi gjysmë milion klikime në Youtube. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...