Luana Vjollca ngrit këmbën, ngacmon imagjinatën e ndjekësve - Bota Sot
Luana Vjollca ngrit këmbën, ngacmon imagjinatën e ndjekësve

Mediale Vip

Luana Vjollca ngrit këmbën, ngacmon imagjinatën e ndjekësve

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 22:28
Luana Vjollca

Luana Vjollca është përshtatur shumë mirë me profesionin e këngëtares. Këngët e saj të fundit u pritën shumë mirë nga publiku.

Këngëtarja ka planifikuar që sot të mbaj një koncert në Kosovë dhe pamja e saj do ju fut imagjinatën në funksion, si çdo herë tjetër duket shumë atraktive.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare është duke shijuar suksesin e këngës së fundit ‘Yalla Habibi’ në bashkëpunim me Faydee.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...