Eliza Dushku po numëron ditët para lindjes së parë - Bota Sot
Eliza Dushku po numëron ditët para lindjes së parë

Mediale Vip

Eliza Dushku po numëron ditët para lindjes së parë

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 23:28
Eliza Dushku dhe Peter Palandjian

Eliza Dushku dhe bashkëshorti Peter Palandjian janë në pritjen e ëmbël të lindjes së fëmijës së parë nga aktorja shqiptare.

Në llogarinë e saj në Instagram artistja bëri të ditur se është larg vetëm edhe disa ditë nga fitimi i epitetit nënë.

Eliza dhe Peter u kurorëzuan martesë vitin e kaluar dhe janë duke jetuar dhe vepruar pikërisht në vendlindjen e biznesmenit në SHBA.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat