Motrat Anxhelina dhe Agnesa Hadërgjonaj ‘i vënë flakën’ Instagramit! - Bota Sot
Motrat Anxhelina dhe Agnesa Hadërgjonaj ‘i vënë flakën’ Instagramit!

Mediale Vip

Motrat Anxhelina dhe Agnesa Hadërgjonaj ‘i vënë flakën’ Instagramit!

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 15:11
Anxhelina dhe Agnesa Hadërgjonaj

Anxhelina dhe Agnesa tentojnë të jenë të përmbajtura dhe të kujdesshme me postimet që bëjnë në Instagram, por ama ka mjaftuar një foto me bikini që motrat Hadërgjonaj të bëjnë një Instagram të flasë për to.

Vajzat e artistes Albërije Hadërgjonaj, ndodhen momentalisht në një resort në Turqi dhe kanë publikuar një foto krah njëra-tjetrës të veshura me bikini, duke nxjerrë në pah format e tyre bombastike.

Anxhelina vazhdon të ‘çmend’ me linjat e saj, ndërsa ajo që ka bërë më shumë përshtypje ka qenë Agnesa. Nëna e një vajze 3 vjeç e gjysëm të quajtur Elektra, duket në super formë me rrobat e banjos ngjyrë vishnje, duke bërë që së bashku me motrën e vogël t’i vënë flakën Instagramit!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...