Pasi pranuan lidhjen publikisht, Ashley Benson bën këtë veprim për Cara Delevingne - Bota Sot
Pasi pranuan lidhjen publikisht, Ashley Benson bën këtë veprim për Cara Delevingne

Mediale Vip

Pasi pranuan lidhjen publikisht, Ashley Benson bën këtë veprim për Cara Delevingne

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 16:44
Ashley Benson dhe Cara Delevingne

Ashley Benson, partnerja e modeles së njohur Cara Delevingne, publikoi së fundmi një foto ku promovonte linjën e saj më të re të syzeve në bashkëpunim me ‘Prive Revaux’. Ajo çfarë tërhoqi vëmendjen e fansave ishte një mini tatuazh anash gjoksit ku shkruhen inicialet ‘CD’. Mesa duket aktorja dhe modelja ka vendosur të bëjë tatuazh emrin e partneres së saj duke i surprizuar të gjithë me këtë veprim. Kujtojmë se dyshja e bëri zyrtare marrëdhënien e tyre muajin e kaluar kur u shfaqën bashkë në ‘TrevorLive Gala’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...