Baby G vjen me ndryshim të ri në dukje - Bota Sot
Baby G vjen me ndryshim të ri në dukje

Mediale Vip

Baby G vjen me ndryshim të ri në dukje

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 17:10
Baby G

Këngëtaret shqiptare thuajse çdo ditë vijnë me ndryshime në dukjen e tyre.

Një të tillë, së fundmi e ka bërë edhe këngëtarja nga Shqipëria, Gordana Kingji – Baby G, teksa vjen me një stil më ndryshe.

Biondja, e cila u përfol për ndarjen nga partneri i saj, edhe këtë herë ka tërhequr vëmendjen e publikut dhe fansave të saj.

Përveç stilit të ri, këngëtarja shqiptare ka ndërruar edhe ngjyrën e flokëve, derisa anon nga ngjyra rozë.

Ndërkaq, ajo ditë më parë u komentua për ndarjen nga i dashuri i saj, Lim Hoti, por që spekulimet u hodhën poshtë kur ata u shfaqën sërish pranë njëri-tjetrit.

Përndryshe, të njëjtit e kanë edhe një projekt të përbashkët të titulluar “Pretty Gangster”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...