Nora Istrefi ka gati këngën e radhës, zbulohet se me kë do të bashkëpunojë - Bota Sot
Nora Istrefi ka gati këngën e radhës, zbulohet se me kë do të bashkëpunojë

Mediale Vip

Nora Istrefi ka gati këngën e radhës, zbulohet se me kë do të bashkëpunojë

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 17:53
Nora Istrefi

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, duket se ka gati bashkëpunimin e radhës. “Prive.al” shkruan se ajo do të bashkëpunojë edhe njëherë tjetër me këngëtarin Irkenc Hyka.

Thuhet se ata kanë përfunduar xhirimet e klipit dhe se pritet që të publikohet shumë shpejt.

Ndërkohë vetëm pak kohë më parë, Nora dhe Irkenci publikuan bashkëpunimin e tyre të parë. “Tymi i dashnisë 2” është kënga që u prit mjaft mirë nga publiku.

“Tymi i dashnisë” shkaktoi edhe një debat midis dy artistëve, pasi kënga që në versionin e parë duhet të ishte në bashkëpunim me Norën, megjithatë duket se keqkuptimi është zgjidhur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...