Si dukej Shakira në 1993-shin kur luante në telenovela ( bleu serialin që të mos transmetohej më kurrë)!!! - Bota Sot
Si dukej Shakira në 1993-shin kur luante në telenovela ( bleu serialin që të mos transmetohej më kurrë)!!!

Mediale Vip

Si dukej Shakira në 1993-shin kur luante në telenovela ( bleu serialin që të mos transmetohej më kurrë)!!!

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 18:06
Shakira

Këngëtarja e famshme për herë të parë e ka tërhequr vëmendjen e fansave kur ishte 17 vjeç.

Shakira ka debutuar në një telenovelë të transmetuar në TV në vitet1993 dhe 1994. Ajo kishte rolin kryesor të vajzës së një manjati që u dashuruar me djalin e rivalit të tij.

Në një moment, ajo ka dhe një skenë dashurie me djalin (dhe këngëtarja së fundi i ka blerë të drejtat e serialit që ai të mos transmetohej më, duket nisur dhe nga skena në fjalë).

Image

Vetëm një vit më vonë, ajo debutoi me albumin “Pies Descalzos”, që e lancoi në botën e muzikës. Ja si dukej Shakira në serial:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...