Beyonce me photoshop kokë e këmbë në foton zyrtare të “Lion King” - Bota Sot
Beyonce me photoshop kokë e këmbë në foton zyrtare të “Lion King”

Mediale Vip

Beyonce me photoshop kokë e këmbë në foton zyrtare të “Lion King”

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 18:09
The Lion King

Beyonce gjeti kohë në axhendën e saj të ngjeshur për të luajtur Nalën në filmin “The Lion King” dhe madje shkoi edhe më tej dhe krijoi edhe kolonën zanore të filmit më të përfolur të momëntit.

Por të gjithë e dimë se Beyonce është një artiste shumë e zënë dhe nuk ka kohë për të gjitha dhe e dini se çfarë ka ndodhur?!

Në foto zyrtare të kastit të protagonistëve të filmit, Beyonce nuk ka qenë fare e pranishme dhe ajo është photoshop-uar nga koka te këmbët duke krijuar idenë se ëhstë reale e në set.

Këtë e ka zbuluar prezantuesi dhe komediani John Oliver që ka konfirmuar mungesën e Beyonce në foto.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...