Eli Fara dhe Eranda Libohova, çfarë duhet të kenë më tepër dy artiste të vërteta?! - Bota Sot
Eli Fara dhe Eranda Libohova, çfarë duhet të kenë më tepër dy artiste të vërteta?!

Mediale Vip

Eli Fara dhe Eranda Libohova, çfarë duhet të kenë më tepër dy artiste të vërteta?!

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 18:12
Eli Fara dhe Eranda Libohova

Ato janë të dyja ndër këngëtaret me të njohura e më të pëlqyera të publikut ndër vite. Dhe nga zërat më të admiruar të skenës sonë.

Sepse janë artiste të vërteta, duke i rezistuar kohërave.

Dhe bëhen sërish bashkë, si të tilla.

Njëra është më e njohur për këngët popullore dhe tjera për muzikën e lehtë.

Eli Fara dhe Eranda Libohova kanë pozuar së bashku.

Modestia i ka karakterizuar në çdo hap të jetës, sikurse shihet edhe Eranda gjatë këtyre ditëve pushimesh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat