Si rrallëherë, Arilena Ara shfaq format perfekte në bikini - Bota Sot
Si rrallëherë, Arilena Ara shfaq format perfekte në bikini

Mediale Vip

Si rrallëherë, Arilena Ara shfaq format perfekte në bikini

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 19:08
Arilena Ara

Arilena Ara ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat u shfaq me bikini në plazh.

E veshur me bikini të bardha, këngëtarja kishte vënë në pah format trupore dhe dukej në top-formë si çdo herë.

Pranë dy fotografive atraktive, Arilena pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit, të cilët nuk i kursenin komplimentet për të.

Për ndryshe, Arilena Ara është aktive si me këngë të reja, ashtu edhe me performanca. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...