Publikohet foto e rrallë e Unikkatilit me shokë, kështu dukej shumë vite më parë - Bota Sot
Publikohet foto e rrallë e Unikkatilit me shokë, kështu dukej shumë vite më parë

Mediale Vip

Publikohet foto e rrallë e Unikkatilit me shokë, kështu dukej shumë vite më parë

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 19:10
Unikkatil

UUnikkatil është një prej rep-artistëve shumë të dashur për publikun shqiptar.

Emri i tij që nga fillimet e para të karrierës është lakuar për sukseset e arritura dhe njësoj po vazhdon edhe sot.

Ai rreth vetes ka mbledhur shumë fansa të cilët e respektojnë për atë se çfarë është e duke qenë kështu atyre sigurisht se u intereson ta dinë se si është dukur Unikkatil shumë vite në parë.

Faqja ‘Hip-Hop Shqip’ e kanë publikuar një foto të vjetër të tij në të cilën Unikkatil shihet me shokë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...