Besnik Qaka publikon portretin familjar - Bota Sot
Besnik Qaka publikon portretin familjar

Mediale Vip

Besnik Qaka publikon portretin familjar

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 19:23
Besnik Qaka me familje

Këngëtari Besnik Qaka me ndjekësit e tij në Instagram e ka ndarë një foto në të cilën shihet me dy persona shumë të rëndësishëm për të.

Bëhet fjalë për bashkëshorten e tij dhe vajzën e cila shihet se është rritur shumë.

“Familja ime”, ka shkruar pranë fotos Besniku i cili duket shumë i lumtur pranë tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...