“Zemër” e Dhurata Dorës me Soolking thyen një tjetër rekord - Bota Sot
“Zemër” e Dhurata Dorës me Soolking thyen një tjetër rekord

Mediale Vip

“Zemër” e Dhurata Dorës me Soolking thyen një tjetër rekord

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 19:26
Dhurata Dora dhe Soolking

Këngëtarja Dhurata Dora e ka publikuar bashkëpunimin me Soolking, para tre muajsh, e kënga po thyen çdo rekord.

Në ditët e para të publikiit, ky projekt muzikor mori shumë klikime në kanalin zyrtar në Youtube.

Pra, në katër ditë, ajo kishte thyer çdo rekord shqiptar duke grumbulluar mbi 20 milionë shikime në Youtube.

E tani së fundmi ishte vetë Dhurata ajo e cila ka njoftuar për një tjetër arritje.

Ajo tregoj se kënga “Zemër” u certifikua si gold international si kënga më e dëgjuar, pas klikimeve, dëgjimeve që ka marrë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...