Sportive por mjaft atraktive, gruaja e Ronaldos ‘çmend’ fansat - Bota Sot
Sportive por mjaft atraktive, gruaja e Ronaldos ‘çmend’ fansat

Mediale Vip

Sportive por mjaft atraktive, gruaja e Ronaldos ‘çmend’ fansat

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 22:20
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez është një modele spanjolle 25 vjeçare e lindur në kryeqytetin argjentinas Buenos Aires, ajo famën më të madhe e arriti për faktin se tanimë është gruaja e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo.

Duke qenë gruaja e një prej yjeve më të mëdha në botën e futbollit, vëmendja ndaj modeles është shumë e madhe. 

Ajo edhe në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga dhjetra miliona fansa. 

Image

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur sportive, por mjaft atraktive dhe seksi duke marrë vëmendjen e fansave të saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...