Rikthehet në formën më të mirë Bleona Qereti, kalon kohë në palestër - Bota Sot
Rikthehet në formën më të mirë Bleona Qereti, kalon kohë në palestër

Mediale Vip

Rikthehet në formën më të mirë Bleona Qereti, kalon kohë në palestër

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 22:24
Bleona Qereti

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti njihet si një këngëtare që është tash e dy dekada pjesë e estradës muzikore shqiptare.

Bleona në tentativën e saj për tu futur në tregun ndërkombëtar bëri një pauz mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare. 

Por ajo ende mbetet e preferuara e shumë fansave shqiptarë.

Së fundmi ajo është parë mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet për fansat e saj të shumtë që e ndjekin.

Ajo po kalon kohë në palestër dhe duket se së shpejti do të kthehet me projekte të reja muzikore. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...