E papritur / Ilda Bejleri ikën nga “SuperSport”? - Bota Sot
E papritur / Ilda Bejleri ikën nga “SuperSport”?

Mediale Vip

E papritur / Ilda Bejleri ikën nga “SuperSport”?

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 22:25
Ilda Bejleri

Pas lajmeve mbi lëvizjet e fundit në “Digitalb”, duket se zhurmën më të madhe do ta bëjë largimi i një prej figurave më të rëndësishme të kësaj paltforme…

Sipas revistës “Story”, Ilda Bejleri, imazh i “Digitalb” dhe prej 11 vjetësh gazetare sportive është larguar nga ky institucion.

Ilda Bejleri njihet si një nga moderatoret me më shumë fansa në rrjetet sociale dhe ajo numëron me dhjetëra programe të drejtuara gjatë 11 viteve përvojë në “SuperSport”.

Ikja e saj, duket e papritur pas daljes së figurave me rastin e 15 vjetorit të “Digitalb” në programin “E diell”.

Se çfarë ka ndodhur në të vërtet mbetet për t’u parë në vijim…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...