Kim Kardashian del kundër fotografit të saj personal - Bota Sot
Kim Kardashian del kundër fotografit të saj personal

Mediale Vip

Kim Kardashian del kundër fotografit të saj personal

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 23:12
Kim Kardashian dhe

Kim Kardashian ka thyer heshtjen për pretendimet e fundit rreth fotografit të saj personal, Marcus Hyde, për të cilin thuhet se i ka ofruar falas një fotosesion një modeles në këmbim të disa fotografive nudo.

“I kam lexuar të gjitha rrëfimet nga gratë rreth sjelljes së papërshtatshme dhe të pafalshme të fotografit me të cilin kam punuar në të kaluarën”, ka shkruar Kim në postimin e saj.

“Përvojat e mia gjithmonë kanë qenë profesionale dhe jam thellësisht i tronditur, i pikëlluar dhe i zhgënjyer për të mësuar se gratë e tjera kanë pasur përvoja të ndryshme.

“Unë qëndroj në përkrahje të plotë për të drejtën e çdo gruaje që të mos ngacmohet apo t’i bëhet presion për të bërë diçka që nuk i pëlqen. Nuk mund ta lejojmë këtë lloj sjelljeje të kalojë pa u vënë re dhe unë duartrokas ata që flasin”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...