Aurela Hoxha zbulon gjoksin - Bota Sot
Aurela Hoxha zbulon gjoksin

Mediale Vip

Aurela Hoxha zbulon gjoksin

Më: 24 korrik 2019 Në ora: 07:23
Aurela Hoxha

Aurela Hoxha nuk po i ndal provokimet.

Aurela Hoxha në Instagram e ka hedhur një foto të re ku është shfaqur provokative.

Si edhe çdo herë tjetër, ajo i ka provokuar ndjekësit pasi është shfaqur joshëse e veshur shkurt ku edhe e ka treguar gjoksin.

Image

Aurela ndiqet në rrjete sociale nga një numër jo i vogël i njerëzve dhe si gjithmonë, vëmendja është e madhe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...