Stresi hodhi poshtë thashethemet për lidhje të reja, por ja çfarë bëri këtë herë Keisi - Bota Sot
Stresi hodhi poshtë thashethemet për lidhje të reja, por ja çfarë bëri këtë herë Keisi

Mediale Vip

Stresi hodhi poshtë thashethemet për lidhje të reja, por ja çfarë bëri këtë herë Keisi

Më: 24 korrik 2019 Në ora: 07:34
Stresi dhe Kejsi

Keisi ka reaguar pas deklaratës së Stresit dhe duket se e ka pasur lidhur me të.

Emri i Stresit së fundmi është lakuar shpesh në media.

Kjo për faktin se fillimisht u fol për ndarje nga Keisi e më pas ai shihej me femra të ndryshme për të cilat gjithmonë dyshohej se ai ka diçka më shumë se miqësi.

Image

E këtë e ka sqaruar nëpërmjet një postimi në Instastory ku ka thënë se do të donte që mediat të fokusoheshin më shumë te karriera e tij dhe sukseset, pasi jo secila femër me të cilën mund ta shohim është e dashura e tij.

Mirëpo duke qenë se është aktive në rrjete sociale, edhe Keisi e ka bërë një reagim i cili jo direkt, por thuhet se indirekt mund të ketë lidhje me Stresin.

Image

“Unë nuk mbaj mëri, unë kujtoj faktet”, shkruan në postimin e Keisit.

“Panorama Plus” shkruante se arsyeja e vërtetë e zënkës së çiftit është vajza me të cilën reperi dyshohet se është kapur gjatë arrestimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...